کانال تلگرام بات چنل

تبلیغ کانال تلگرام

کانال تلگرام یکی از بهترین روش تبلیغات در تلگرام و افزایش فروش و جذب مشتری می باشد . بعد از ساخت کانال تلگرام (telegram channel) شما نیاز به افزایش اعضای کانال تلگرام خود خواهید داشت که می توانید با تبلیغ کانال تلگرامی و اشتراک گذاری لینک کانال تلگرام خود در سایت بات چنل , ممبر کانال تلگرام(memeber) خود را به شکل واقعی و با ممبر ایرانی افزایش دهید .

تبلیغ کانال رایگان

برای تبلیغ رایگان کانال تلگرامی خود می توانید به تبادل کانال های تلگرام خود با کانال های پربازدید بپردازید سعی کنید در تبادل کانال یا گروه تلگرام , کانال های که با موضوع فعالیت شما یکی می باشد را انتخاب کنید. سایت بات چنل در صورتی که اعضای کانال تلگرام شما , ۵۰۰ ممبر به بالا داشته داشته باشد , تبلیغ شما را به صورت رایگان در سایت و کانال انجام خواهد داد برای این منظور می توانید از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید

معرفی کانال های تلگرام

اما برای اینکه تبلیغات کانال تلگرام خود را در سایت bot channel قرار دهید، باید لینک کانال یا ربات تلگرام خود را از صفحه  معرفی کانال های تلگرام  برای ما ارسال کرده تا پس از  بررسی در سایت به صورت یک صفحۀ اختصاصی برای بازدید کنندگان سایت منتشر کنیم. دقت کنید توضیحی که راجع به کانال خود برای ما ارسال می کنید، کاملاً واقعی و بیش از ۳۰۰ کلمه باشد تا در موتورهای جستجو دیده شود و از طریق گوگل هم برای کانال خود بازدید جذب کنید.

پس همین الان دست به کار شده، توضیحات کانال خود را بنویسید و به همراه لینک و شناسۀ کانال برای ما ارسال کنید. در ضمن انتظار این را نداشته باشید که به محض گذاشتن کانال شما در سایت شاهد افزایش سریع اعضاء کانال خود باشید. این کار به مرور زمان انجام خواهد شد. مخصوصاً اینکه همانطور که گفته شد، لینک کانال شما در گوگل باید ایندکس گردد.

 

پاسخ دهید