عکس بچه خوشگل

aks_ax_nini

عکس بچه

aks_ax_nini
عکس بچه خوشگل

این عکس بچه ناز چند تا لایک داره؟

عکس بچه های خوشگل خود را در کانال تلگرام عکس کودک و اینستاگرام  به اشتراک بگذارید. در اینستاگرام بیشتر عکس لحظات خوش زندگی آدم ها را می بینیم که البته یکی از موقعیت های خوشحال کننده زندگی زوج ها تولد نی نی شان و تماشای مراحل رشد و بزرگ شدن اوست که گاهی دل شان می خواهد این خوشی را با دوستان و آشنایان هم به اشتراک بگذارند  برای اینکه  عکس دختر – پسر و بچه خوشگل تان را کانال تلگرام کودک بیشتر “بازدید” و “لایک” بگیرد. این صفحه را بخوانید. اگر می خواهید تعداد فالور های اینستاگرام عکس نی نی  و بازدید کلیپ نوزاد یا  عکس تلگرام بچه شما افزایش پیدا کند باید متفاوت باشید. به جای اینکه از کودک درحالت خواب یا بازی عکس بگیرید به ایده های متفاوت تری فکر کنید.

عکس کودک

در حال بازی عکاسی کنید

به کودکان اسباب بازی یا خوراکی مورد علاقه شان را بدهید؛ مثلا یک آبنبات، شکلات یا حتی یک عروسک بامزه که فرزند تان به زودی دست از سرش بر نمی دارد. بعد در حالی که مشغول بازی یا خوردن است از کودک خود عکس بگیرید. این عکسها علاوه بر اینکه جالب هستند، جریان زندگی معمولی را نشان می دهند.

نور طبیعی در عکس را  دست کم نگیرید

در نقاط روشن خانه از کودک عکس بگیرید. نور طبیعی عکس های جالب تری خلق می کند. پس سعی کنید ساعاتی را برای عکاسی در نظر بگیرید که نور خورشید فضای خانه را به خوبی روشن می کند و نیازی به استفاده از فلاش عکاسی نباشد.

خودتان باشید
از جریان زندگی روزمرتان عکس بگیرید امابه دنبال شکار لحظه ها باشید. کودک را مجبور نکنید در حالت مشخصی قرار بگیرد. به زور او را مجبور به عکاسی در لباس یا وضعیت خاصی نکنید. عکس های طبیعی بیشتر به دل مخاطبان شما می نشینند و البته کودک تان هم ناراحت نمی شود.

به یک فریم بسنده نکنید
از زوایای مختلف عکس بگیرید. دوربین را روی صورت زوم کنید یا به عقب بروید. به یک فریم معمولی قانع نشوید. قرار نیست همان اولین عکس که گرفتید روی اینستاگرام بگذارید.

در فضای نامرتب عکس نگیرید
به نامرتب بودن فضای اطراف توجه داشته باشید و کودک را در فضاهای شلوغ قرار ندهید. اگر در بین کلی اسباب بازی و محیط شلوغ عکس بگیرید، فرزند شما و حالتی که تلاشی کرده اید خلاقانه باشید کمتر به چشم می آید.

به هماهنگی رنگ ها در عکس توجه کنید

هماهنگی رنگ لباس ها یا تضاد رنگ ها می تواند ایده جالبی برای جلب توجه مخاطبان اینستاگرام و تلگرام باشد.

عکس سلفی یا کمک از نفر سوم 

عکاسی از نوزادان یا کودکان کم سن و سال کمی دشوار است. اگر میخواهید همراه همسرتان از فرزند کوچک تان عکس بگیرید از یک نفر دیگر کمک بخواهید تا توجه فرزند شما را به سوژه دیگری جلب یا او را سرگرم کند.

در عکاسی از نوزاد صبور باشید

عکاسی از کودکان کار ساده ای نیست  چه در آتلیه عکس کودک باشد یا زمانی که خود تان این کار بکنید و به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. اگر می بینید فرزند شما بازیگوش است و ایده های تان را اجرا نمی کند، دلسرد نشوید. به دنبال موقعیت های تصادفی باشید  . با کمی دقت و شکیبایی می توانید عکس های جدید بچه هایتان را در اینستاگرام  و تلگرام داشته باشید که مورد تحسین و توجه دیگران قرار بگیرد. بعضی از کودکان خوش اخلاق هستند و راحت تر با عکاسی کنار می آیند. اما پدر و مادر هنرمند کسی است که بتواند از بچه بدقلق خودش هم به خوبی عکس بگیرد!

 

پاسخ دهید